Program partnerski

POMAGAMY ZARABIAĆ NA WIEDZY

Jak wygląda współpraca w praktyce?My zapewniamy całe zaplecze techniczne, aby prowadzić sprzedaż, Ty zajmujesz się treścią oraz marketingiem


Tworzysz swoją stronę i umieszczas na niej ofertę na swój produkt.


Po pozytywnej weryfikacji podpisujemy umowę


Instalujemy na Twojej stronie sktypty do obsługi zamówienia i procesu płatności (współpracujemy z PayU i PayPal, dzięki temu płatności są księgowane 24h/dobę).


W razie potrzeby dostosowujemy skrypty do Twoich potrzeb


Gdy wszystko jest gotowe, możesz rozpocząć sprzedaż.

Ile to kosztuje?

Od tej usługi pobieramy prowizję 20% od Twojej sprzedaży brutto.

Przykładowe rozliczenie:Jeśli pozyskasz partnerów do współpracy, podepniemy Twoją stronę do PP Netigo,gdzie partnerzy będą mogli śledzić swoje statystyki i prowzje. Oczywiście prowizję dla partnera ustalasz sam.

Wówczas nasza prowizja rośnie do 25%, gdyż również rozliczamy partnerów.

Przykładowe rozliczenie (z PP):(tutaj możesz pobrać kalkulator rozliczeń >>)

Gdzie jest haczyk?

Jak widzisz, nie ponosisz żadnych kosztów, natomiast my angażujemy w Twój projekt nasz czas, aby wszystko przygotować do rozpoczęcia sprzedaży. Dlatego też umieszczamy w umowie taki zapis:

§7. W przypadku, gdy Autor nie wygeneruje obrotu, który pokryje koszty uruchomienia sprzedaży (250 zł netto/307,50 zł brutto) w ciągu 3 miesięcy od daty rozpoczęcia sprzedaży, Autor ureguluje brakującą różnicę na podstawie faktury wystawionej przez Netina.

To nasze zabezpieczenie - na wypadek jakbyś się rozmyślił i przestał zajmować się marketingiem swojej strony. Oczywiście kwota ta nie jest pobierana, jeśli sprzedaż w ciągu pierwszych 3 miesięcy przekroczy 250 zł netto (307,50 zł brutto)